Son Dakika Haberler
banner

KORKUNÇ MANZARA

Okunma : 873 views Yorum Yap
banner

Dünya’da ve ülkemizde birçok ölümlere neden olan koronavirüsü, aylar geçmesine rağmen etkisini sürdürürken, ilimizde maske kurallara uymayan 20 kişiye aynı anda toplu idari para cezası kesildi. Fotoğraf karelerine yansıyan bu görüntüler, manzaranın ne kadar vahim olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Özel Haber: Kasım Şahin

Kurban Bayramının son gününde kurallara uymadığımız bir kez daha ortaya çıkmış oldu. İzzet Baysal Caddesinde toplu halde gezen ve maske kurallarına uymayan 20 kişiyi tespit eden bekçiler durumu hemen üst makamları olan Yunus ekiplerine ve İzzet Baysal Bahçelievler Polis Merkezine bildirdi.

Kısa sürede İzzet Baysal Caddesine gelen ekipler tek tek 20 kişiye 900’er TL idari para cezası kesmeye başladı. Diğer taraftan da yunus ekipleri anonslar yaparak hem Bolu halkının bayramını kutladı, hem de kurallara uyulması konusunda uyarılarda bulundu. 20 kişiye toplam 18 bin TL idari para cezası uygulandı.

İlimizde koronavirüs nedeniyle ölüm olaylarında son günlerde büyük artış gözlenirken, kurallara uymama oranında da yükseliş olduğu çektiğimiz bu karelerle ortaya çıkmış oldu.