Son Dakika Haberler
banner

VEFAT EDENLER 18 EYLÜL 2021

VEFAT EDENLER 18 EYLÜL 2021
Okunma : 121 views Yorum Yap
banner

 MUKADDES ATALAY

Dörtdivan Yağbaşlar köyü halkından,Fikriye SEZGİNER,Şükriye ATLIKAN,Mahmut ve Gölyüzü esnaflarından Atalay Market sahibi Fikret ATALAY’ın anneleri; Cenazesi bugün saat 11:00’de Dörtdivan ilçesi Yağbaşlar köy mezarlığına defnedilecektir.

AKKADIN YILDIRIM

Mudurnu Hüsamettindere köyü halkından,merhum İsmail Hakkı YILDIRIM’ın eşi,Fatma DOĞANYİĞİT,Celal ve Kenan YILDIRIM’ın anneleri; Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi Bilal-i Habeşi Camii’nde kılınacak olan öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

FATMA ÇAKMAKÇI

Çampınar köyü halkından,pazaryeri esnaflarından Ahmet ÇAKMAKÇI’nın annesi Cenazesi bugün Çampınar köy camiinde kılınacak olan öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

(HACI) İSMAİL DEMİRTAŞ

Mudurnu Taşçılar köyü halkından,Emine DEMİRTAŞ’ın eşi,Yüksel MENEKŞE,Fatma HAN,Aysel CIZIR,Sevgi OĞUZ,Mehmet ve Tuncay DEMİRTAŞ’ın babaları; Cenazesi bugün Seyit Mahallesi Ferah Camii’nde kılınacak olan ikindi ve cenaze namazı sonrası Seyit mahalle mezarlığına defnedilecektir.

VEDAT CERTEL

Cenazesi bugün Mardin ilinde defnedilecektir.

 

Bolu Hedef Gazetesi ailesi olarak; vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, sevenlerin ve yakınlarına başsağlığı dileriz…