Son Dakika Haberler
banner

ÇAĞSU KAPILARINI “SIR” FİLMİNE AÇTI

ÇAĞSU KAPILARINI “SIR” FİLMİNE AÇTI
Okunma : 176 views Yorum Yap
banner

Bolu’nun tanıtımı noktasında önemli bir adım atan Özel Çağsu Hastanesi, Bolu’da çekimleri gerçekleşen “Sır” filminin oyuncularına kapılarını açtı.

Özel Çağsu Hastanesinde çekimleri yapılan Yönetmenligini Caner Dogruyol ve İbrahim Ergul’un üstlendiği, senaryosunu Işık Tolgay ve Caner Dogruyol’un yazdığı, IC prodüksiyon tarafından yapılan fantastik gerilim türündeki filmin çekimleri Bolu’da başladı. Filmin oyuncu kadrosunda tiyatroda adından söz ettiren ödüllü oyuncu Erdem Topuz, Savaşçı dizisinin Savaş üsteğmeni  Ahmet Vuran, bir cok önemli projede yer almış Serdar Akar, Mehmet Tokat, Arzu Surici Kireçci  ve Pınar Hatipoglu yer alıyor. Aynı zamanda filmde 2017 Azerbaycan erkek güzeli Ali Huseyinov farklı bir karakter ile izleyici karşısında olacak.

TÜRKİYE’DE BİR İLK OLACAK

Filmin konusu hakkında konuşan Aslantaş, “Filmimiz korku, gerilim ve polisiye konuları işliyor” dedi ve devamında şunları belirtti: “Filmimiz Türkiye’de bir ilk olacak. Alışılagelmiş bir korku filmi olmayacak. Amerikan kurgusu ve Hollywood tarzı bir sinema filmi olacak. 3 harfliler yok ama “iblis, cadı” karakterlerimiz var. Korku ve gerilim ağırlıklı bir hikaye. Kurgusal alt yapısı ve senaryosu çok güçlü. Çok yetenekli ve genç meslektaşlarımız var. Başrolde ünlü model oyuncu arkadaşımız var. Bende filmde Sadık Hoca diye “ruhların koruyucusu” balıkçı namazında niyazında bir karakteri oynuyorum. Pazar günü film çekimlerimizi bitiriyoruz.”

 EYLÜL’DE VİZYONDA

Filmin Eylül ayında vizyona gireceğini belirten Aslantaş: “Türkiye’nin birçok yerinde gösterime girecek. Çok iddialıyız. En az 1-1 buçuk milyon gişe bekliyoruz. Türkiye ilk olacak Amerikan formatlı alışılagelmişin dışında bir korku filmi olacak. Yönetmenimiz Mehmet Ali Zaim aynı zamanda senaristimiz. Bu projede yer almaktan dolayı çok mutluyum” dedi.