Son Dakika Haberler
banner

MAHMUT ALAN EŞCİNSEL FENOMENLERİN VİDEOSUNA BAKIN NASIL TEPKİ VERDİ!

MAHMUT ALAN EŞCİNSEL FENOMENLERİN VİDEOSUNA BAKIN NASIL TEPKİ VERDİ!
Okunma : 78 views Yorum Yap
banner

Köroğlu Gençlik Teşkilatı (KGT) Başkanı Mahmut Alan,  sosyal paylaşım sitesi Tiktok’ta, birbirlerine evlenme teklifi eden sosyal medya fenomenleri hakkında suç duyurusunda bulunduğunu aktardı.

Haber:Ayşe TAVAŞ

KGT Başkanı Mahmut Alan, sosyal paylaşım sitesi Tiktok üzerinden birbirlerine evlenme teklifi eden sosyal medya fenomenleri Caner Öztürk, Mükremin Gezgin, ve komedyen Hasan Can Kaya, hakkında Bolu Adliyesi’ne giderek suç duyurusunda bulunduğunu kaydetti.

Mahmut Alan, “Bizim seçtiğimiz bizi temsil etsin diye gönderdiğimiz hiç bir siyasi, çıkıp bu ahlaksızlığa sesini çıkarmıyor”  diyerek  şunları kaydetti;

“Bir ülke düşünün müslüman birey sayısının fazla olduğu ülke, bu ülkede iki erkek birbirine evlenme teklifi edebiliyor. Gelinlik giyip kına düzenliyor. Hasan Can isimli şahıs, “komedi  programı adı altında” gençleri toplayıp ne kadar ahlaksızlık varsa hepsini anlatıyor.

“Bizim meclise gönderdiğimiz siyasetçiler neden bunlara hiç sesini çıkarmıyor. İki erkeğin birbirine evlenme teklifi etmesi kadar kötü bir şey var mı? Allah sizi kahretsin böyle bir ahlaksızlık müslüman oranının fazla olduğu ülkeye yakışmıyor. Siyasilerde tık yok. Yazıklar olsun böyle düzene de sisteme de” dedi.