Son Dakika Haberler
banner

BELEDİYEDEN YENİ MASAL PARKI KARARI

BELEDİYEDEN YENİ MASAL PARKI KARARI
Okunma : 80 views Yorum Yap
banner

Bolu Belediyesi, vatandaşların ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği Masal Parkı’nı, bünyesine aldığını açıklayarak bir süreliğine bakım ve onarım çalışmalarından dolayı hizmet vermeyeceğini duyurdu.

Bolu Belediyesi tarafından 2018 yılında Kılıçarslan Mahallesi’nde, 14 bin 370 metrekare alana yapılan “Masal Parkı” tekrar belediye bünyesine girmesinin  ardından bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bir süreliğine hizmet veremeyecek.

Bolu Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama şu ifadelere yer verildi.

Bolu Belediyesi tarafından 2018 yılında Kılıçarslan Mahallesi’nde hizmete açılan Masal Parkı ile ilgili açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

“Masal Parkı’nda yapımından kaynaklı sorun ve eksiklikler ile tamamının müstecire kiralanması nedeniyle en başından beri çok sayıda sıkıntı yaşanmıştır.Bu tür sorunlar nedeniyle Masal Parkı’nın işletme hakkı, 01 Ekim 2021 tarihinde belediyemizce yapılan ihale ile Bolu Bel. A.Ş bünyesine geçmiştir.Bolu Belediyesi Sosyal Tesisi olarak, Bolu halkına ucuz ve kaliteli şekilde hizmet vermek için gerekli bakım-onarım çalışmalarına başlanmıştır. Bu nedenle hizmete kısa süreliğine ara verilmiştir.Bolu kamuoyunun bilgilerine önemle sunulur.” denildi.