Son Dakika Haberler
banner

Balaban, “Keşke biri ‘Şevval Sam geliyor’ dese…

Balaban, “Keşke biri ‘Şevval Sam geliyor’ dese…
Okunma : Yorum Yap
banner

AK Partili Belediye Meclis Üyesi Balaban, kar yağışının ilk günü yolların temizlenmemesi nedeniyle kar ve buzdan kayan otomobillerin trafikte çarpışan arabalara dönmesi karşısında “Biri, ‘Şevval Sam geliyor!’ deyiverse de yollar kardan, buzdan temizleniverse” diyerek tepki gösterdi. Balaban “Belediyecilik bizim işimiz” dedi.

Bolu Belediyesi AK Parti Grubu Meclis Üyesi Burak Balaban, kar yağışı sonrası temizlenmeyen yollarda kayan araçlar karşısında isyan etti.

Otomobillerin kar ve buz nedeniyle kayarak trafiğin adeta çarpışan arabalar pistine dönüşmesine tepki gösteren Balaban, ““Biri, ‘Şevval Sam geliyor!’ deyiverse de yollar kardan, buzdan temizleniverse” diye tepkisini dile getirdi.

Balaban Bolu belediye Başkanı Tanju Özcan’ın suya indirim yaptığını söylemesinin de gerçek dışı olduğunu belirterek “Hala ‘Suya indirim yaptım’ diyorlar. 1 Ocak’tan sonra göreceğiz bakalım; indirim mi olmuş, bindirim mi?” dedi.

Balaban Bolululara da seslenerek belediyenin ilk seçimde ehline verilmesini istedi. Balaban, “ 2024’te belediyeyi ehline geri verelim. Sonra isteyen istediği kadar şovunu, algısını yapsın. O zaman 30 küsûr kez suya nasıl zam yapıldığını belgelerle açıklayalım. Belediyecilik bizim işimiz…” diye konuştu.