Son Dakika Haberler
banner

Alaaddin Yılmaz Davacıoğlu’na ne dedi?

Alaaddin Yılmaz Davacıoğlu’na ne dedi?
Okunma : Yorum Yap
banner

Uzun yıllar Bolu Belediyesi eski Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın kadrosunda Belediye Başkan Yardımcılığı yapan Davacıoğlu’nun DEVA Partisi’ne geçmesine Yılmaz ne dedi? Davacıoğlu, yeni partisinin basın toplantısında açıkladı.

Bolu Belediyesi’nin Alaaddin yılmaz döneminde uzun yıllar Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Emine Davarcıoğlu, yeni mensubu olduğu DEVA Partisi’nin basın toplantısında ilk kez konuştu.

Emekli olduktan sonra ilk defa Anavatan Partisi’nde hizmet vermeye başladığını, burada 2 kez milletvekili adayı olduğunu söyleyen Davarcıoğlu, Bolu Belediyesi’nden emekliye ayrıldığında da Deva Partisi’ne geçtiğini ifade etti.

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NE TARAF OLDUĞU İÇİN DEVA PARTİSİ’NDEYİM”

Davarcıoğlu, “Özellikle ekonominin kötü gidişatına dur diyeceğine inandığım için Deva Partisi’ne geldim. Benim için kadınlar ve çocuklar çok önemli. Bu konulara daha fazla çözüm üretileceği için bu partideyim. İstanbul Sözleşmesi’ne tekrar taraf olacağını bildiğim için buradayım.

YILMAZ DEMOKRAT BİRİSİDİR”

Alaaddin Yılmaz bu konulara kimseye set çekmez. Biliyorsunuz insanların davranışları ve görüşleri konusunda çok demokrattır kendisi. Bana da bu konuda hiçbir tenkitte bulunmadı sadece ‘Hayırlı olsun’ dileklerini iletti. Ben de çok uzun zamandan beri düşünüyordum, kurulduğundan bu yana izliyordum gün bugünmüş Gürkan Bey’le birlikte yola çıktık. Bizler muhalefet yaparken sadece muhalefet yapmak değil, çözüm de ürettiğimizi ileriki zamanlarda göreceksiniz. Sadece tenkit değil, yanısıra nasıl yapılacağının yolunu da çizeceğiz” dedi.