Son Dakika Haberler
banner

ÖZEL ÇOCUKLAR SPOR MALZEMELERİNE KAVUŞTU

ÖZEL ÇOCUKLAR SPOR MALZEMELERİNE KAVUŞTU
Okunma : Yorum Yap
banner

 

Özel gereksinimli bireylerin kolaylıkla her çeşit spor imkanına erişebilmesi hedefiyle‘Spor Aşkı Engel Tanımaz’ sloganı doğrultusunda ilimizde bulunan 3 özel eğitim uygulama okuluna 30 farklı malzemeden oluşan spor malzemesi dağıtıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol çerçevesinde ilimizde bulunan Özel Eğitim Kurumlarına spor malzemesi dağıtım töreni gerçekleştirildi. Emine Mehmet Baysal Özel Eğitim Uygulama Okulu, Sarıcalar Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Büyük Berk Özel Eğitim Meslek okuluna basketbol topu, voleybol direği, masa tenisi, bocce seti, sağlık topu, koşu bandı, yer minderi gibi farklı malzemeden oluşan spor malzemesi dağıtıldı.

Dağıtım törenine; Bolu Valisi Erkan Kılıç, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Haluk Saygılı, İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şerafettin Çilkara, Bolu Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cemal Keskin, Bolu Sosyal Güvenlik Müdürü Mehmet Hanefi Taştan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Yardımcısı Ramazan Demir, sporcular, dezavantajlı bireyler ve aileleri katıldı.